UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jegłownik! To normalka, wszystkie te wioski leżące w pobliżu Jegłownika to tragedia !!! Tylko niestety dzięki obywatelom coś z tego ułamka jest wyłapywanych. No cóż jeszcze dużo roboty dla Policji, aby w końcu na wioskach doprowadzić do jakiegoś porządku a ludzi tam mieszkających do przestrzegania przepisów.


Anuluj