UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Osiągnął wiek emerytalny i po prostu się upił gdy dowiedział się jaką będzie dostawał emeryturę od tego państwa. Też bym się upił.
Osiągnął wiek emerytalny i po prostu się upił gdy dowiedział się jaką będzie dostawał emeryturę od tego państwa. Też bym się upił.