UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To nie powinno być że może grozić tylko że dostanie dwa lata więzienia, a przez ten czas odsiadki wolontariat z podopiecznymi w hospicjum żeby nauczył się i szanował życie nie tylko swoje, ale przede wszystkim życie innych.


Anuluj