UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To nie powinno być że może grozić tylko że dostanie dwa lata więzienia, a przez ten czas odsiadki wolontariat z podopiecznymi w hospicjum żeby nauczył się i szanował życie nie tylko swoje, ale przede wszystkim życie innych.