UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jakim trzeba byc czlowiekiem zeby skrzywdzic dziecko zwykla. .nie powiem co majac 17 lat mam dziecko dbam o nie, nawet jesli mialabym miec drugie, dbalabym, a nie zabijala nie udzielila pomocy to nie jest normalne ! ta kobieta powinna odpowiedziec za zabicie, A NIE NIEUMYSLNE I TEN JEJ FACET TEŻ. .KURDE LUDZIE DZIECI NIE MOGA MIEC A TAKA O ZABIJA PRZECIEZ NIEMOWLE JEST BEZBRONNE, ZAMIAST POMOC WYPIELA SIE DU. A DLA MNIE ZAWSZE KRZYWDA DZIECKA = POWINNA BYC SUROWA KARA, PRZEDEWSZYSTKIM BY SIE IM ODECHCIALO KRZYWDZIC DZIECI BEZBRONNE;C SZLAK MNIE TRAFIA. ..
TAKTORASMAMA