UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To ja jestem winny następnie jej partner a potem Prezydent czyli wszyscy tylko nie ta kobieta. .. ludziska co wy tu wypisujecie ? Ps; gdzie jest granica i rozsądek Sądu ?

waldek123

Anuluj