UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To ja jestem winny następnie jej partner a potem Prezydent czyli wszyscy tylko nie ta kobieta. .. ludziska co wy tu wypisujecie ? Ps; gdzie jest granica i rozsądek Sądu ?
waldek123
To ja jestem winny następnie jej partner a potem Prezydent czyli wszyscy tylko nie ta kobieta. .. ludziska co wy tu wypisujecie ? Ps; gdzie jest granica i rozsądek Sądu ?
waldek123