UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jest winny spowodowania wypadku i kropka. W mysl powyzszej logiki nie powinien ponosic kary takze gdyby zginal ktos dla niego obcy. Ciekawe jak wowczas wygladalyby komentarze. Zginela corka i to jest dramat ruinujacy zycie. Zadna kara nie bedzie dla niego dotkliwsza ale musi byc.

Blurp blurp

Anuluj