UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jest winny spowodowania wypadku i kropka. W mysl powyzszej logiki nie powinien ponosic kary takze gdyby zginal ktos dla niego obcy. Ciekawe jak wowczas wygladalyby komentarze. Zginela corka i to jest dramat ruinujacy zycie. Zadna kara nie bedzie dla niego dotkliwsza ale musi byc.
Blurp blurp