UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jadąc droga 22 widz zawsze drzewo tragedii gdzie zginęła młoda osoba. Tam zaw wsze pala sie znicze -niech to miejsce będzie ostrzeżeniem dla zwolenników szybkiej jazdy i nie przestrzeganiem przepisów ruchu drogowego, które sa wytycznymi dla kierowców a nie dla policji.

uczestnikdrogi

Anuluj