UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jadąc droga 22 widz zawsze drzewo tragedii gdzie zginęła młoda osoba. Tam zaw wsze pala sie znicze -niech to miejsce będzie ostrzeżeniem dla zwolenników szybkiej jazdy i nie przestrzeganiem przepisów ruchu drogowego, które sa wytycznymi dla kierowców a nie dla policji.
uczestnikdrogi