UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to samo z lekarzami, mi kazał brac antybiotyki 7 dni i przyjść na kontrole, ale po co? skoro po 2 dniach byłem zdrowy to nie brałem i nigdzie nie poszedłem bo po co?

debilekmm263

Anuluj