UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fajnie brzmi, że "sędzia JUŻ po dwóch rozprawach wydał wyrok". A dlaczego nie po pierwszej rozprawie?Wina ewidentna, sprawca w sądzie, to po co druga sprawa?Chyba tylko po to, żeby sędziowie mogli płakać, jak to zawaleni są sprawami.

mm263

Anuluj