UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

w sadzie za takie cos?? hahaha co za popier. .. kraj, jeszcze nie slyszalem zeby w angli ktos zostal zatrzymany za prxejscie na czerownym, malo tego mozna to robic na oczach policji jesli nic nie jedzie i nie ma problemu, bo skoro nic nie jedzie to po co stac???

djd

Anuluj