UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Fala - Sąd rozstrzyga spór pomiędzy POLICJĄ a tym Panem co chciał mandat od razu zapłacić. Policja twierdzi że to łapówka, a oskarżony że nie, gdyby krawężniki nie kierowali sprawy do SĄDU to Sąd nie musiałby tracić czasu i pieniędzy podatników, jedynie winni są Policjanci co chcieli za wszelką cenę pokazać że z nimi trzeba się liczyć.