UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Smieszna sprawa i ze śmieszna sprawa do sądu. Po co? W sądach też jest jakaś weryfikacja wstępna wniosków i tu od razu powinni pogonić tego, ,PANA władzę"". Pogonić do roboty na ulicę pilnować porządku, a nie szukac punktów w sądzie


Anuluj