UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Taki fajny gmach sądu powstał tylko broń Boże nie zmieniajcie sędziów są the best. Pomalujcie ten budynek na czerwono.

Tomasz 67

Anuluj