UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skarbówka powinna sie zająć tym handelkiem na Facebooku, to co sie dzieje normalna porażka, rynek se zrobili tylko miejscówka za darmoche
Inspekcjapracy
Skarbówka powinna sie zająć tym handelkiem na Facebooku, to co sie dzieje normalna porażka, rynek se zrobili tylko miejscówka za darmoche
Inspekcjapracy