UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skarbówka powinna sie zająć tym handelkiem na Facebooku, to co sie dzieje normalna porażka, rynek se zrobili tylko miejscówka za darmoche

Inspekcjapracy

Anuluj