UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pragnę zauważyć, że zazwyczaj złodzieje zbierają pieniążki na alkohol lub na dopalacze czy narkotyki. Jeszcze chyba nie było artykułu w którym złodziej oznajmił, że potrzebował na jedzenie. Pozbyć się pijaków to może i mniej będzie kradzieży, pozostaną ci pazerni i leniwi nie nadający się do leczenia i będzie można ich z czystym sumieniem osadzić.