UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zastanawia mnie błyskawiczne tempo załatwienia ewidentnej sprawy przez sąd. Rok potrzebny na sprawę, którą można załatwić w parę minut. Rozumiem, ze trzeba poczekać, czy ofiary wypadku nie mają poważnych obrażeń. Ale że aż rok-w to nikt nie wierzy.
mm263