UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja z narkotykami nie mam nic wspólnego. Ale wiem, że święta zasada w dilerce jest taka aby nie "chwalić" się swoją działalnością nawet najlepszym kumplom. Niestety ci amatorzy chwalą się na prawo i lewo i oczywiście zaraz wpadają. Ktoś "życzliwy" zawsze się znajdzie, ZAWSZE.

Elblazanin

Anuluj