UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do piwnicy dla rozrywki dałbym okruszki szkła z bocznej szyby jako PUZZLE i nie wypuszczał dopóki nie ułoży - taka rozrywka, żeby mu smutno nie było. A za walkower dostałby karniaki :)
Do piwnicy dla rozrywki dałbym okruszki szkła z bocznej szyby jako PUZZLE i nie wypuszczał dopóki nie ułoży - taka rozrywka, żeby mu smutno nie było. A za walkower dostałby karniaki :)