UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem ciekaw tego przyznania. Na komisariacie wszyscy sie przyznają i policjanci mają +1 do statystyk a w prokuraturze i sądzie nagle każdy zmienia zeznania. Jednak policjant mimo wszystko ma +1 do swojej statystyki.
Phokuhatoh