UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Fenstermayer - - Polska metoda jakościowa mocowania znaków!!! Pewnie nauczyli się od Zarządu Dróg Powiatowych Elbląg zs. w Pasłęku, oni są także w tym świetni ( każdy znak pochylony w inną stronę albo leży w rowie dzień po wkopaniu)