UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Całe szczęście, że są obywatele, którzy dbają o porządek i stosowanie do przepisów, ale gdzie w tym wszystkim jest nasza elbląska policja???
Całe szczęście, że są obywatele, którzy dbają o porządek i stosowanie do przepisów, ale gdzie w tym wszystkim jest nasza elbląska policja???