UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak jednego może złapali, a ile razy przez "znajomości" kogoś puszczą w ogóle bez mandatu. I gdzie sprawiedliwość?? Oczywiście nie popieram dawania łapówek, ale nie popieram też puszczania bez kary pseudo wpływowych osób z Elbląga.


Anuluj