UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zawsze wożę pieniądze papierowe w okładce od dowodu rejestracyjnego bo tak jest wygodnie a dając dokumenty daje komplet. Po to jest okładka żeby włoźyć tam inne dokumenty, jakieś zapiski i kasę. Niech mi kóryś ukradnie zabierając w radiowozie pieniądze z okładki podczas spisywania dokumentów albo spróbuje zasugerować łapówkę z mojej strony. Już niedługo kamery na mundurach i skończy im się eldorado Panicznie boją się tych kamer ale wreszci przyjdzie po nich sprawiedliwość.