UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

3 lata za kota? A za ciężkie pobicie na stacji paliw w Elblągu, za połamanie żeber ile? Otóż 4 sprawców, bandytów dostało 10 miesięcy odsiadki. Bez słów.

Baraszer

Anuluj