UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
3 lata za kota? A za ciężkie pobicie na stacji paliw w Elblągu, za połamanie żeber ile? Otóż 4 sprawców, bandytów dostało 10 miesięcy odsiadki. Bez słów.
Baraszer
3 lata za kota? A za ciężkie pobicie na stacji paliw w Elblągu, za połamanie żeber ile? Otóż 4 sprawców, bandytów dostało 10 miesięcy odsiadki. Bez słów.
Baraszer