UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może to być nawet 3 lata pozbawienia wolności, ale niech to będzie kara bezwzględnego pozbawienia wolności, a nie w zawiasach.
\oaejkfpo
Może to być nawet 3 lata pozbawienia wolności, ale niech to będzie kara bezwzględnego pozbawienia wolności, a nie w zawiasach.
\oaejkfpo