UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdybym miał bezwzględną władzę w tym kraju (jak np. Stalin w ZSRR) to bym nakazał wrzucić ją żywcem w worku do kanału. Jak za Hammurabiego-Oko za oko. Czemu ten zepsuty świat nie wróci do starych dobrych rozwiązań? Precz z tą "poprawnością polityczną", gdzie nawet najwięksi zwyrodnialcy spędzają czas w sanatoriach za nasze podatki.

kkkkkk1

Anuluj