UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
czy tylko alkochol jest zły? a moze tak rutynowo sprawdzać kierowcow na zawartość innych srodków odurzających, wtedy zapewne statystyki by podskoczyły. swoją drogą to jest dopuszczalna norma na alkochol to czy jest jakaś norma dopuszczalna na inne środki odurzające?