UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja z uporem godnym lepszej sprawy będę powtarzał po raz kolejny, że problem nie polega na tym czy to jest opłacalne czy nie, tylko na tym, że to cudo zostało postawione w samym środku parku krajobrazowego. Dla przypomnienia park krajobrazowy jest ustawowo zobowiązany do ochrony, zgadnijcie czego, krajobrazu! Poza tym park krajobrazowy obejmuje tylko część wiatronośnych okolic Elbląga. Jak ten Turek lubi wyrzucać pieniądze w błoto, to niech to robi poza granicami parku. Wtedy będzie można dyskutować o ekonomice przedsięwzięcia w oderwaniu od ekologii. Póki co jest to ewidentny przekręt i ktoś powinien za to beknąć. Ciekawe, że do tej pory nikt z dyrekcji parku nie zabrał głosu w tej sprawie. Udają, że problem jest wirtualny jak ta gazeta i nie istnieje.
to znowu ja