UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Swiadek, pozdrawiam i powiem ci coś.Już dawno nie spotkałam człowieka, który by miał tak dobre samopoczucie z własnego powodu.Czy Twoje ego jest duże, czy to tylko złudzenie?
Margaret T.
Swiadek, pozdrawiam i powiem ci coś.Już dawno nie spotkałam człowieka, który by miał tak dobre samopoczucie z własnego powodu.Czy Twoje ego jest duże, czy to tylko złudzenie?
Margaret T.