UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Swiadek, pozdrawiam i powiem ci coś.Już dawno nie spotkałam człowieka, który by miał tak dobre samopoczucie z własnego powodu.Czy Twoje ego jest duże, czy to tylko złudzenie?

Margaret T.

Anuluj