UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Vochs - Nie bredz kodziarzu. Lepiej idź na protest rezydentów albo zwolenników gimnazjów. Bzdety bez pokrycia piszesz skopiowane z strony Szczerby albo Petru


Anuluj