UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Takich zwyrodnialców chroniących się za "żółtymi papierami" jest dużo. Nie jest też tak, ze do końca nie wiedzą co robią. Ci ludzie czerpią radość z robienia komuś krzywdy. Sprawia im przyjemność uprzykrzanie życia sąsiadom. Czyja się zupełnie bezkarni i korzystają z tego bez skrupułów. Powinni być odizolowywani, ale nie są i niszczą życie wielu niewinnym. Powinno się to w końcu zmienić.