UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

za duża GO, światło kiepsko wymierzone, plecak na śniegu? słup na nartostradzie? kompresja leży (ale to mały minusik) plus za odwagę pokazania śniegu w lipcu (z tym miesiącem ma mało wspólnego)

michud

Anuluj