UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
za duża GO, światło kiepsko wymierzone, plecak na śniegu? słup na nartostradzie? kompresja leży (ale to mały minusik) plus za odwagę pokazania śniegu w lipcu (z tym miesiącem ma mało wspólnego)
michud
za duża GO, światło kiepsko wymierzone, plecak na śniegu? słup na nartostradzie? kompresja leży (ale to mały minusik) plus za odwagę pokazania śniegu w lipcu (z tym miesiącem ma mało wspólnego)
michud