UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chichy-śmichy, a to naprawdę poważna sprawa, bo taki stalker potrafi zabić. W latach 90.taką tragiczną śmierć z rąk stalkera poniosła była Miss Polski. Czasem nawet policja lekceważy doniesienia o nękaniu, bo "widać mocno kocha". Nie kocha, tylko jest świrem. I przed takim należy ludzi chronić, niezależnie od płci, bo stalkerki równie często się zdarzają.

Stopstalkerom

Anuluj