UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A moglbyi stanąć tuż przed przed tablicą Żurawiec i nikt by prędkości o 50 w zabudowanym nie przekroczył. Kiedyś wróci normalność a za statystyki odpowiecie jak teraz komuniści za 1 dzień pobytu w ZOMO. Zastanówcie się czy warto.


Anuluj