UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo dobrze - nieraz se jadę tak 50-60 a jakiś dureń siedzi mi dosłownie na zderzaku i tak mnie wku. .. - a później wyprzedza i pokazuje jaki on szybki. .. Brawo Policja !!
bdb!
Bardzo dobrze - nieraz se jadę tak 50-60 a jakiś dureń siedzi mi dosłownie na zderzaku i tak mnie wku. .. - a później wyprzedza i pokazuje jaki on szybki. .. Brawo Policja !!
bdb!