UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo dobrze - nieraz se jadę tak 50-60 a jakiś dureń siedzi mi dosłownie na zderzaku i tak mnie wku. .. - a później wyprzedza i pokazuje jaki on szybki. .. Brawo Policja !!

bdb!

Anuluj