UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po kolizji zapewne już nie prowadził auta. Za tzw. "komuny" milicjanci byli niemal wszędzie. Zdarzało się być kilkakrotnie zatrzymywanym. A teraz? Jak w nic nie walniesz, to jedziesz do celu spokojnie.

sokrates

Anuluj