UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Reforma to za mało trzeba ich dokładnie prześwietlić, odebrać imunitety i mają pracować społecznie wtedy może nastanie na prawde sprawiedliwość.


Anuluj