UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Żebyś się nie zdziwił jak Ci się ta reforma czkawką odbije. Reforma dotyczy regulacji nie mających pozytywnego wpływu dla podsądnych. Sądy będą podporządkowane politykom partii rządzącej i tyle w kwestii reformy, dla przeciętnego Kowalskiego potrzebne były zmiany w zakresie KK, KKW, KC etc. a to można było zmienić ustawą jak 2015 roku kiedy zmieniano Kodeks Karny i teraz więcej orzeka się grzywien żeby pieniądze wyciągać, kosztem mniejszej liczby warunkowych zawieszeń czyli "dawaj kasę popracuj społecznie - nie koniecznie dobrze byle były zrobione godziny, ale za to znacznie mniejsza kontrola ze strony kuratora. Żeby było jasne takie zmiany wprowadziło PIS w 2015 roku, o tym się nie mówi, mówią tylko to co wygodne żeby opinię społeczną przekonać do swoich zamiarów podporządkowania sądownictwa.
Elblążanin