UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po reformach sądownictwa skończy się cwaniakowanie i wybieranie sobie, kto będzie sędziował na rozprawie i kiedy "w obawie o dobre imię prokuratury" :)
Po reformach sądownictwa skończy się cwaniakowanie i wybieranie sobie, kto będzie sędziował na rozprawie i kiedy "w obawie o dobre imię prokuratury" :)