UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po reformach sądownictwa skończy się cwaniakowanie i wybieranie sobie, kto będzie sędziował na rozprawie i kiedy "w obawie o dobre imię prokuratury" :)


Anuluj