UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"został ukarany 400 zł mandatem " - A czemu taki niski mandat??? Przecież mowa jest zawsze o bezwzględnym traktowaniu piratów drogowych.


Anuluj