UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ooooo ten będzie prawka odbierał za poglądy. To pewnie któryś cymbał i oszołom z KODu co znicze pod sądem palił.
Qkiz
Ooooo ten będzie prawka odbierał za poglądy. To pewnie któryś cymbał i oszołom z KODu co znicze pod sądem palił.
Qkiz