UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panicznie boją się tych kamer ale tylko to umożliwi odseparowanie bandytów w policyjnym mundurze od policjantów którzy nie splamią munduru i stoją za porządkiem publicznym przestrzegając prawa.


Anuluj