UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panicznie boją się tych kamer ale tylko to umożliwi odseparowanie bandytów w policyjnym mundurze od policjantów którzy nie splamią munduru i stoją za porządkiem publicznym przestrzegając prawa.
Panicznie boją się tych kamer ale tylko to umożliwi odseparowanie bandytów w policyjnym mundurze od policjantów którzy nie splamią munduru i stoją za porządkiem publicznym przestrzegając prawa.