UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przypominam że każdą kontrole nagrywamy, nie ważne czy winny czy nie winny. Były informacje że polica bezprawnie odbiera i kasuje nagrania. W takim przypadku jest to kradzież i niszczenie mienia i ewentualnych dowodów w sprawie. Kamerek nie mają prawa dotykać co innego z telefonami ale i na to jest sposób. Dane na nośnikach można odzyskać w łatwy sposób ale mogą i karte zniszczyć wtedynajlepiej nagrywać bezpośrednio na dysk google w czasie rzeczywistym. Tego już nie skasują. Wszystkie info znajdziesz w necie.

Informator

Anuluj