UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prospołeczny i owszem ale z czyjej kieszeni haha zarządzanie - hmm średnie - Morawiecki drugi Gierek - mistrz propagandy i zadłużania na kilka pokoleń do przodu - a śmieszne dopłaty - haha dzięki jak ty to mówisz śmiesznym dopłatom rolnicy mają co do gara włożyć i jakoś funkcjonują, drogi masz porobione ( przejdź się choćby na Garbary koło poczty ) i połatane, szkoły odnowione i doposażone, i jeszcze można by było wymieniać - tak PiS dałby radę bez Unii - haha - Polska choćby historycznie ( zawsze wchodziła w jakieś układy i sojusze ) czy też ekonomicznie nigdy nie była - nie jest i nie będzie samodzielnym krajem a tym, którym marzy się mocarstwo od Bałtyku aż po Tatry to niech lepiej odstawią to co biorą albo zmniejszą dawkę - a Tatry polecam ale do wypicia

kejt25

Anuluj