UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Anonimas54 - nie mam wątpliwości, że gdyby Polska pocałowałaby tę całą Unię w d. pę, to przy taki rządach jak obecnie, Polacy odnieśli by o wiele więcej korzyści niż te śmieszne dopłaty, między innymi dlatego, że i tak jako członkowie wspólnoty wpłacamy do jednej kasy a. .uja z tego mamy prócz słów pana Schulza "Wy macie zasady, my mamy pieniądze" i siedźcie pod naszym butem. .. widać jak PiS zarządza i jest prospołeczny w swoich inicjatywach, a Unia nastawiona jest na kapitalizm i tym samym dyma przeciętnego obywatela


Anuluj