UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja mam szalony pomysł. A może by za część tej kasy, zatrudnic osobe, ktora ułoży rozkład jazdy, tak żeby wszystkie autobusy i tramwaje NIE jechały razem, jeden za drugim?
Ja mam szalony pomysł. A może by za część tej kasy, zatrudnic osobe, ktora ułoży rozkład jazdy, tak żeby wszystkie autobusy i tramwaje NIE jechały razem, jeden za drugim?