UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
genialny pomysł z tym "park and ride". .. z Zawady pojadę samochodem na ten cud węzeł przesiadkowy, zostawię tam samochód, wsiądę w tramwaj i pojadę nim na pętlę Nad jarem, załatwię sprawę i analogicznie wrócę do domu. .. sztuczna inicjatywa. .. może po prostu za te pieniądze zrobić darmową komunikację?