UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak właśnie traktują przepisy wieśniacy, zresztą chyba tak jest wszędzie. Moim zdaniem zbyt mało kontroli na wioskach powoduje to, że wieśniacy mają poczucie bezkarności. Mówi się dużo o bezpieczeństwie obywateli, ale ja myślę, że chyba to małych miejscowości czy też wiosek nie obowiązuje.