UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Powinni się wziąć za te baby z rynku w elblagu gdzie jest policja która powinna ukarać za handel papierosami a w pawilonie są przechowywane papierosy w dużych ilościach skoro ludzie to widzą dziwie się ze nie ma reakcji od policji
Gz elblag