UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Powinni się wziąć za te baby z rynku w elblagu gdzie jest policja która powinna ukarać za handel papierosami a w pawilonie są przechowywane papierosy w dużych ilościach skoro ludzie to widzą dziwie się ze nie ma reakcji od policji

Gz elblag

Anuluj