UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
koleżko potrzebujesz pracy to uderzaj do bds instal z rzeszowa, maja budowy w DE, dużo nie płacą, ale legalnie, jak masz dzieci dostaniesz kindergeld, jezyk opanujesz przejdziesz do niemieckiej za jakies tam €
kristobal1