UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

koleżko potrzebujesz pracy to uderzaj do bds instal z rzeszowa, maja budowy w DE, dużo nie płacą, ale legalnie, jak masz dzieci dostaniesz kindergeld, jezyk opanujesz przejdziesz do niemieckiej za jakies tam €

kristobal1

Anuluj